Site Rengi

Sun Savunma Haber

Eski ve Yeni Destanlar

 

Eski ve Yeni Destanlar

 

 

Ben yıllarını Ak partiye vermiş bir kardeşinizim. AK Parti iktidarı önce kendi milletine, sonra bütün mazlum milletlere ve İslam âlemine umut olmuş bir harekettir. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu hareket milletimiz için sayısız fedakârlıklar yapmış ve yeni bir Türkiye’nin doğuşunu temin etmiştir. Türkiye, duble yollarla, hızlı trenle, her kentte bir havaalanı ile, her kentte kurulan bir üniversite ile şehirlerde metrolarla, şehir hastaneleri ile sağlıkta yapılan devrim niteliğindeki yeniliklerle, denizi alttan ve üstten geçen köprü ve tünellerle, modern statlarla, milli harp sanayi ile ve sayılamayacak yeniliklerle Recep Tayyip Erdoğan döneminde, AK Parti döneminde tanışmıştır.

AK Partimizin merkez kararında yapılan değerlendirmeyle genel başkanım ve liderim Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifam istenmiştir.

Başarısız olduğumu düşündüğüm için değil, yorgun olduğumu düşündüğüm için değil, ya da herhangi başka bir kaygı nedeni ile değil, sadece ve sadece ülkemi lider ülke yapacağına inandığım Recep Tayyip Erdoğan’ın talebini yerine getiriyorum.

Bizden görünüp bizden olmayan, görevleri liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile yakınlarının arasını açmak olan içimizdeki fitnecilere imkân verme, onları helak et Ya Rab!

23.5 sene aralıksız Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten ‘‘Eski Destan’’ İ. Melih Gökçek

Ne kadar önemli proje varsa Allah’ın izniyle biz bunları yaparız. Zaten daraldığımız yerde de gidip sırtımızı yaslayacağımız bir ağa var, o ağayı da siz biliyorsunuz; Recep Tayyip Erdoğan.

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve ‘’Yeni Destan’’ adayı Mehmet Özhaseki.

Yazar Profili

Levent Kağan
Levent Kağan
Sun Savunma Haber sitesinin imtiyaz sahibidir ve aynı zamanda sitenin editörlüğünü yapmaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. naci kaptan dedi ki:

  Değerli Ercan caner ,

  Sun Savunma Net sitesi , çağdaş , bilimsel ,akılcı ve özellikle askeri alanda gelişen teknolojileri izleyen ve yenilikleri bizlere aktaran değerli bir sitedir. yazarları ise çağdaş ve aydınlamacıdır. Ben öyle düşünüyorum. Fakat yukarıda paylaştığınız yazı beni şaşırttı ?

  TDK’ya göre DESTAN ;
  isim, edebiyat Farsça destān
  1. isim, edebiyat Tarih öncesi tanrı, tanrıça, yarı tanrı ve kahramanlarla ilgili olağanüstü olayları konu alan şiir, epope “Manas, Şehname, İlyada, Kalevala birer destan örneğidir.”

  2. Bir kahramanlık hikâyesini veya bir olayı anlatan, koşma biçiminde, ölçüsü on bir hece olan halk şiiri

  Yazı AKP’ye , Erdoğan’a güzellemeler yapan bir yazı. Ankara’yı kendi ve AKP’nin politik ve şahsi çıkarlarına göre yöneten , ardında bıraktığı geçmişinin izlerinde ahlak ve etik değerleri olmayan kirli bir siyasetçinin güzelleme yazısıdır . Bu yazı örneğin sayın Naci beştepe’nin çizgisine de aykırıdır .

  saygılarımla

 2. ercancanerblog dedi ki:

  Sayın Kaptan, çok ince gördüğümü sanmıştım, ama benim anlatmak istediğim değil sizin ne anladığınız önemli tabi ki. Yenisini destan diye sunarsan, lideri tarafından metal yorgunu diye zorla istifa ettirilene ”eski destan” demiş olursun. Saygılar…

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Devamını oku:
KONSOLİDE DEVLETTEN BAŞARISIZ DEVLETE GİDİŞ

KONSOLİDE DEVLETTEN BAŞARISIZ DEVLETE GİDİŞ  Esas sorun bir ülkenin, bir...

Yunan Kara Havacılığa ait Apache Helikopteri Denize Çakıldı

Yunan Kara Havacılığına ait Apache Helikopteri Kuzey Yunanistan’da Denize Çakıldı....

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BASIN AÇIKLAMASI

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BASIN AÇIKLAMASI AKP KAMU VARLIKLARINA EL KOYDU...

NATO’DAN ÇIKMAK

NATO’DAN ÇIKMAK Güvenli gelecek için; akıllı, yeni bir bağımlılık yaratmayan,...

Kapat