Site Rengi

Savunma | Havacılık | Teknoloji | Analiz | Politika

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sorumlu Zekalar Ortak Hareket Ederler…

Sun Savunma. Net web sitesi tamamen amatör bir ruhla kurulan ve Savunma, Havacılık, Teknoloji, Güncel Politika, Analiz, Güncel Haber, Turizm ve Sağlık başlıkları altında, E. Kara Pilot Albay Ercan Caner tarafından kaleme alınan özgün makaleler ile yabancı kaynaklarda yayımlanan makale, araştırma yazıları, rapor ve analizlerin çevirilerini, tamamen bilgi vermek ve bir durumsal farkındalık yaratmak amacıyla yayımlayan, editörlüğünü Levent Kağan Türkün yaptığı bir sitedir.

Türkiye’nin özgür ve tam bağımsız varlığını esas kabul eden, demokrasiye bağlı, temel insan hak ve özgürlüklerine inanan Yüce Türk Milletinin, üzerinde yaşadığımız topraklarda ve komşu ülkeler üzerinde oynanan oyunların farkında olmasını sağlamak, ülkemizde ve komşu ülkelerde yaşanan sorunların nedenlerini ve başat aktörlerini okuyucularımızla paylaşmak Sun Savunma Net sitesinin temel hedefidir.

2016 yılı Temmuz  ayı başında faaliyete geçmesinden bugüne kadar 1300’e yakın yazı, makale ve çeviri Sun Savunma Haber sitesinde okuyucuların beğenilerine sunulmuştur. Sitede yayımlanan yazıların ana kategorileri: Savunma, Havacılık , Teknoloji, Güncel Politika, Güncel Haber, Analiz, Sağlık ve Turizm  şeklindedir.

Bugüne kadar okuyucularımızın en çok ilgisini çeken yazılara ‘‘Popüler Yazılar’’ başlığı altından erişebilirsiniz. Oded Yinon tarafından, 1982 yılında kaleme alınan ‘‘Büyük İsrail: Orta Doğu için Siyonist Plan’’ başlıklı dokümanın tamamı Türkçeye ilk olarak Sun Savunma Net tarafından çevrilmiş ve okuyucuların hizmetine sunulmuştur.

Yazılarıyla aramıza Katılan E.Tümgeneral Naci Beştepe, E. Tuğgeneral Fatih Bengi, E. Tuğgeneral Yakup Battal, E. Albay Alican Türk, E.Pilot Albay Osman Başıbüyük ve E. Albay Olay Salcan‘ın katkılarıyla daha büyük kitlelere ulaşmak için yayın hayatımıza ilk günkü özveri ve gönüllülük esasıyla devam ediyoruz.

Sayın okurlarımızdan tek beklenti ve ricamız beğendikleri makale, analiz ve çevirileri dost ve arkadaşlarına çeşitli yöntemlerle iletmeleri ve onların da okumalarını sağlamalarıdır. Beğenilen makale, yazı ve çeviriler, Facebook, Twitter, Google+, Linkedin sosyal medya hesaplarında paylaşılabilir. Sitede yayımlanan yeni yazıları kaçırmadan takip etmek maksadıyla elektronik posta adresinizi girerek ‘‘Abone Ol’kutucuğunu işaretlemeniz yeterlidir.

%d blogcu bunu beğendi: