Site Rengi

Savunma | Havacılık | Teknoloji | Analiz | Politika

Büyük Amerikan Kahramanı Trump Hâlâ Bizimle – İnancınızı Kaybetmeyin

Trump Güzellemesi

Büyük Amerikan Kahramanı Trump Hâlâ Bizimle 
İnancınızı Kaybetmeyin

 

 

 

Yazar: Pam Williams, Investment Watch Blog (IWB), 27 Temmuz 2020

Çeviren: Ercan Caner, Sun Savunma Net, 30 Temmuz 2020

 

 

O harika bir insan ve her şeyden önemlisi o bir Amerikan kahramanıdır. Bu ülkenin başına ne gelmiş ise o da bizim kadar bir kurbandır. Bu geliyordu, fakat planın ne kadar büyük olduğunu idrak edemedik. Bunu başkanın iktidara geldiği daha ilk günden itibaren anlamalıydık. Bunu; Hillary Clinton sahadaki ajanlarımızın hayatlarını tehlikeye sokan alçakça elektronik postalarının hesabını vermediğinde anlamalıydık. Fakat James Comey’in (FBI eski direktörü) onu suçsuz bulması bardağı taşıran son damlaydı. Bu plan Trump seçildiği andan itibaren uygulanmaktadır ve hiç şüphesiz bir savaştayız. Savaştayız!

Wuhan virüsünün yayılmasının sorumlusu Çin’dir, fakat Çin bu alanda yalnız değildir.  İçimizde de Bill Gates’in sadık kulu Dr. Fauci gibi kendi oyuncularımız var. Bu adam George Soros’un arkadaşıdır, işte mesele de budur, daha iktidarı devir almadan devrilmiştik. Sizler ve ben bir savaşa tanık oluyoruz, kimse adına savaş demiyor, fakat bu kesinlikle bir savaş ve hatta bu güne kadar karşılaştığımız en büyük savaş. Bu savaşı durduramayız, ölünceye ve sona erene kadar bu savaşı sürdürmeliyiz.

Şimdi çocuklarımız için savaşıyoruz. Okullarımızı tamamen kapatmayı düşünüyorlar, fakat Başkan Trump bizim için görevinin başında. Bunu ne kadar iyi yapabileceğini bilmiyorum. O, çocuklarının okullarının kapatılması durumunda ailelere maddi tazminat ödenmesini talep ediyor.

Şaka gibi; Melania Trump, Prens Andrew, Gwendolyn Beck ve Jeffrey Epstein bir arada. Kaynak: Getty Images

 

Okullarımızı kalıcı olarak kapatırlar ise kesinlikle hiçbir geleceğimiz olmayacak. Çocuklarımız geniş çorak topraklarda amaçsızca oradan oraya dolaşacaklar. Ne yapabiliriz? Her birimiz gençlerimizi güvenli bir yola yöneltebilmek için neler yapabileceğimizi düşünmeliyiz.

Gruplar halinde bir araya gelmeli ve bir plan oluşturmalıyız. Korona virüse aldırmadan bir araya gelmek zorundayız. Bizi birbirimizden ayırmak istiyorlar ve şimdi bunun nedeni apaçık ortada. Üçüncü dünya savaşının tam içinde olduğumuzu düşünüyorum, eğer bu üçüncü dünya savaşı değil ise bir film, insanların gizlice bir araya geldikleri eski bir savaş filmi izliyorum demektir.

Öyle olsun. Ölene kadar asla pes etmeyeceğim.

 

Önceki Makale  Orta Doğu Uzmanı Batılı Akademisyenler Erdoğan’ın Hizmetinde

 

Jeffrey Epstein’in öldüğü gerçeğine dayanıyorum ve diğerleri de yakında tutuklanacaklar. Maxwell belgeleri açıklanmaya hazırlanırken şiddetli tartışmaların yaşanacağı bir hafta ile karşı karşıyayız. Neler olacağını seyredin. Fakat Alan Dershowitz bize suçu kanıtlanmadan Maxwell’i mahkûm etmemizi söylüyor. O, Jeffrey Epstein’in avukatıydı, işte olay bu.

Çin ile savaşa girmek üzere miyiz? Neden olmasın diyorum. Bana göre zamanlama çok uygun.

Putin’i zekâsı için takdir ediyorum ve onun dünya sahnesindeki en keskin zekâlı insan olduğunu düşünüyorum. Benimle aynı fikirde olmayabilirsiniz, fakat benim düşüncem bu. Bu noktada Putin’in Çin ile Birleşik Devletlerarasındaki bir mücadeleye dâhil olacağına inanmıyorum.

Çin’in, Birleşik Devletleri bir Soğuk Savaşı fitillemekle suçlamasına gelince; Başkan Trump’ın bütün yaptığı; Çin’in sağlıksız bir üstünlük tasladığı iki ülke arasındaki ilişkilerde Birleşik Devletleri soymasına engel olma girişiminde bulunmasıdır. Buna bağlı olarak Çin’in sızlandığı ise Başkan Trump’ın Birleşik Devletleri Çin’e olan bağımlılığından kurtarma yönündeki çabalarıdır. Çin’in girdileri olmadan kendi ihtiyaçlarımızı giderebileceğimiz hususunda yeterli olduğumuzu ilan etmek için her türlü hakkımız var.

Diyelim ki Çin ile ilişkilerimizi aynı şekilde sürdürdük. Bana göre başka seçenek yok. Onlarla kafa kafaya gelmenin zamanı geldi de geçti bile. Çin kabadayılık yapıyor ve ABD artık buna katlanamıyor.

Başkan Trump’ın sonuna kadar arkasındayım.

Dr. Fauci, ilk korona virüs darbesi bizi vurduğunda kendi ülkesi yerine Çin’i savunduğu için Çin’e taşınmalıdır. Sonra yaptığı ise Beyaz Ev’e gidip Başkan Trump’a bütün Amerikan halkını evlerine hapsetmeyi tavsiye etmiştir. Dr. Fauci Çin’in maşasıdır ve Birleşik Devletleri mahvetmiştir. Ortalıkta güç maskesi takıp dolaşan bir sürü dönek bulunmaktadır. Maske takmak yerine bunları çıkarıp atmaya başlamamız gerekmektedir.

 

Çevirenin Notları: Yazı aslına sadık kalınarak çevrilmiştir. Orijinal metne aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

Dünyanın her yerinde yağdanlıklar mevcuttur ve ne yazık ki yağcılık ve dalkavukluk insanın en benzersiz karakteristiklerinden bir tanesidir…

 

Önceki Makale  Britanyalının Yemini: Kent Düşene Kadar Türklerle Savaşacağım!

https://www.investmentwatchblog.com/president-trump-is-still-here-for-us-even-in-our-darkest-hour-keep-the-faith/

 

Yazar Profili

Ercan Caner
Ercan Caner
Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin yanı sıra, uçak ve helikopter lisanslarına sahiptir.
Türkiye Hava Sahası Yönetimi alanında doktora tez çalışmalarını
sürdüren Caner’in İnsansız Hava Araçları (2014) ve Taarruz Helikopterleri
(2015) konulu makaleleri yayımlanmıştır. 36 yılı kapsayan TSK, BM ve NATO
deneyimlerine sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
Devamını oku:
Suudi Krallığının Çöküşü Sonrasına Hazırlık Zamanı

Suudi Krallığının Çöküşü Sonrasına Hazırlık Zamanı Sonsuza kadar süremez, ABD...

Erdoğan’ın Bir Gençlik Hayali De Buydu

  Erdoğan'ın Bir Gençlik Hayali De Buydu   Müyesser Yıldız,...

Libya’daki Gelişmelerden Endişeliyiz

  Libya’daki Gelişmelerden Endişeliyiz   Levent Kağan, Sun Savunma Net,...

Çarşamba İğneleri

ÇARŞAMBA İĞNELERİ   TÜRBAN Danıştay savcısı; TSK’da bayan subayların türban...

MED-7 Ülkelerinden Yunanistan’a Tam Destek

Ajaccio Deklarasyonu MED-7 Ülkelerinden Yunanistan’a Tam Destek Yunanistan, Fransa, İtalya,...

Kapat