savunmahavacılıkteknolojipolitikaanalizmevduatkriptosağlıkkoronavirüsenflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,8221
EURO
35,1421
ALTIN
2.449,46
BIST
10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara
Açık
32°C
Ankara
32°C
Açık
Pazar Açık
34°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
34°C
Salı Açık
30°C
Çarşamba Açık
30°C

ILLUMINATI ve SIRLARI

ILLUMINATI ve SIRLARI

ILLUMINATI[1] ve SIRLARI

 

Çeviren: Ercan CANER, Sun Savunma.Net, 16 Ekim 2016

 

Bu yazı Illuminati’nin beni nasıl işe aldığı ve başımdan geçenlerle ilgilidir. 19 yaşımdayken arkadaş bağlantılarım ve çocukluğum süresince yaptığım bazı başarılı yatırımlar sayesinde elime biraz para geçti. Bazı kirli işlere bulaştım ve paramın giderek çoğaldığını gördüm. 1964 yılında Harvard’a başladığımda iyice zengin olmaya başlamıştım ve kampüsteki popülerliğim de, katıldığım çeşitli kulüpler ve organizasyonlar sayesinde iyice artmıştı. Bazı arkadaşlarımla beraber hala Harvard Üniversitesine devam ederken, yarı borsa simsarlığına başladık. O yıl tonlarca para kazandım ve kampüsteki gücüm ve etkinliğim de inanılmaz ölçüde arttı.

goz

Bir gece, saat gece yarısını biraz geçmişti ve yatakhaneme doğru yürüyordum, yanıma siyah takım elbise giymiş iki adam yaklaştı. İlk önce, yaptığım işlerden bazıları yasal olmadığı için bana işlerimle ilgili bazı sorular soracaklarını düşündüm. Onlarla beraber gitmemi söylediler ve birlikte yatakhaneden birkaç sokak ötedeki iki katlı bir binanın bodrum katına gittik. Beni bir masaya oturttular ve bir anlaşma yapmak isteyip istemediğimi sordular. Bana yapacağım anlaşmanın ne olduğunu dahi söylememişlerdi, fakat defalarca sordukları için anlaşma yapabileceğimi söyledim ve ondan sonra, hayatımda gördüğüm en iri adam bir odanın kapısını açarak içeri girdi ve masaya oturdu.

Başlamadan belirtmeliyim ki sadece gerçeği söylemek için buradayım ve yazdıklarımdan hiç birisi abartma ve uydurma kesinlikle değildir. Bu bilgiler gerçek ve doğrudur,  tamamen gerçeği anlatmaktadır ve bütün gerçeklerin açıklanma zamanı gelmiştir.


47 yıl Illuminati üyesiydim. Beni 19 yaşımdayken üye olarak aldılar. Geçtiğimiz yıl süresince buraya arasıra bazı yazılar (Yazıların bazıları bana, çoğunluğu da kardeşime aitti) yazdım. Anlatmak üzere olduğum bilgiler çok açıklayıcı oldukları kadar çok da tehlikelidir. Ben, Illuminati tarihinde ‘‘Ayrılış Ayini’’ yapan yedi kişiden biriyim. 2010 yılı Haziran ayında katıldığım bir toplantıda, içime bir şey doğduğunda ayrılmam gerektiğini biliyordum. Yıllar boyunca Illuminati’nin inançları, güdüleri ve faaliyetleriyle tam bir uyum içerisindeydim, fakat son zamanlarda artık dayanacak gücüm kalmamıştı ve kutsal sözleşmemi sona erdirmek zorunda olduğumu biliyordum.

Buraya gelmemdeki neden Illuminati hakkındaki herşeyi açıklamaktır. Nasıl üye olunur, organizasyon yapısı nasıldır, neler yapar ve gelecekle ilgili planları nelerdir hepsini sizlere açıklayacağım.

Bu yazı dizisi, devam etmemi sağlayacak kadar ilgi çekerse, ilk yazımı yazmak için burada olacağım. Yakın gelecekte herhangi bir gün, Illuminati’nin sırlarını açıklamaya başladığımda, yeteri kadar insanın ilgisini çektiğime ve çabalarımın boşa gitmediğine inanmalıyım. Bu yazı dizisinin çok sayıda insan tarafından okunduğunu ve cevap yazıldığını gördüğümde yazmaya başlayacağım.

obama-uzaylilar

Uzaylılarla ilgili sırları açıklayacak. Foto: http://yournewswire.com

 

Size anlatacaklarımın kısa bir özetini vermek istiyorum: Barack Obama Illuminati üyesi değildir, çok ama çok daha kötü biridir. Kısa zamanda yörüngeye girebilen uçaklar olarak bilinen yeni ‘‘uzay uçuşları’’ göründükleri kadar eğlenceli değildir, onlar Illuminati tarafından geliştirilmişlerdir. Denver, Colorado çok kötü bir yerdir. Uzaylılar bize öğretilenlerden biraz farklıdır. Elimde olan ve size anlatacağım bilgiler çok önemlidir.

Anlatmak istedim ilk şey, daha önce bahsettiğim yeraltı sığınakları olacak. Halen ABD’nin çeşitli yerlerinde, farklı maksatlar için kullanılan 57 adet üs ve yeraltı sığınağı mevcuttur. Bütün dünyadaki yeraltı sığınak sayısı ise 439 adettir. Bu yeraltı sığınakları ve üslerin tamamı Illuminati tarafından kontrol ve muhafaza edilmektedir. En büyük yeraltı sığınağı Sao Paulo – Brezilya’dadır. Bu sığınak, on yıl boyunca 5.000 kişiyi barındırabilecek kapasitedir. Ben de bu yeraltı sığınağında bulundum, bu sığınak bir insanın hayal edemeyeceği kadar büyüktür. Bu sığınak esas olarak dünyanın sonu için hazırlanmıştır. Dünyanın en zengin, en zeki ve en güçlü 5.000 insanı, termonükleer bir savaş, doğal afet veya küresel bir felaketle yüzyüze kalındığında bu yeraltı sığınağında barınacaklardır. Şaşırmayın. Birkaç diğer sığınak da çok sayıda insanı uzun süreler barındırma imkân ve kabiliyetine sahiptir, fakat hiçbirisi Sao Paulo’daki kadar büyük değildir. Üçüncü Dünya Savaşı patlak verdiğinde bütün dünya liderleri buraya sığınacaklar ve dünya hükümetleri teorik vekâlet hükümetler tarafından yönetileceklerdir.

bill-gates-warren-buffet

Yeraltı sığınaklarının misafirlerinden Bill Gates ve Warren Buffet

 

Dünyanın en zengin insanları da burada olacaklar. Bill Gates, Warren Buffet gibi insanlar ve petrol kralları (fakat petrol krallarının sığınakta öldürülerek Orta Doğunun ele geçirilmesi ve Yeni Dünya Düzeninin tesis edilmesinin kolaylaştırılması planlanmıştır) hepsi bu sığınakta barındırılacaklardır. Tam sayıyı bilmiyorum fakat dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan toplam 439 sığınaktan yaklaşık olarak 275 adedi esas olarak barınma ve uzun süreli kalışlar için tasarlanmışlardır. Ben de 1990’lı yıllarda Çin’de bu sığınaklardan bir tanesinde kaldım. Çok güzeller ve lüksler. Kendinizi 5 yıldızlı bir otelde kalıyormuş gibi hissediyorsunuz. Geçmişte bu yeraltı sığınaklarında misafir edilen insanlardan bazıları aşağıdadır:

leon-trotsky

Herkesin arasıra aptal olma hakkı vardır, fakat siz bu ayrıcalığı

suiistimal ediyorsunuz yoldaş – Leon Trotsky

 

Leon Trotsky: Lenin’in ölümü sonrasında,  Stalin Trotsky’i mağlup ettiğinde ve Sovyetler Birliği’nde iktidarı ele geçirdiğinde Trotsky, İsviçre’de bulunan bir yeraltı sığınağına götürülmüştür. Stalin’in başlangıçta bundan haberi yoktur ve Stalin, Illuminati’nin emirlerini yerine getirmemiş olsaydı, Trotsky lider olarak Sovyetler Birliği’nin başına getirilecekti. Trotsky’nin yeraltı sığınağına yerleştirilmesi çok önemliydi çünkü aksi takdirde Stalin tarafından öldürülecekti. Stalin sonunda Illuminati’nin planlarına uymuş ve Trotsky artık kendisine ihtiyaç kalmadığından infaz edilmiştir.

abraham-lincoln

Cumhuriyetçi Partinin ilk, Amerika Birleşik Devletleri’nin 16. başkanı

 

Abraham Lincoln: Lincoln, John Wilkes Booth tarafından öldürülmemiştir. Lincoln başkanlık ofisine bir piyon olarak yerleştirilmiştir. Illuminati, seçilseydi Güneyin geri çekileceğini biliyordu. Sivil Savaş, Kuzeyi çok zengin yapmıştır. Sivil Savaşa izin verilmesinin tek nedeni budur. Illuminati savaş nedeniyle sahip olacağı zenginlik fırsatını görmeseydi, kölelik bugün hala ABD’de sürüyor olacaktı. Lincoln başkanlık ofisine sadece savaşı başlatmak için yerleştirilmiştir. Lincoln savaş sona erdiğinde başkanlık ofisinden ayrılmak üzere Illuminati ile bir anlaşma yapmıştır. Lincoln’un başkanlıktan uzaklaştırılması sahte bir suikast düzenlenerek halledilmiş ve ömrünün geri kalan günlerini Meksika’da bulunan bir yeraltı sığınağında geçirmiştir.

saddam-huseyin

Yakalandıktan sonra ve asilması öncesinde Saddam Hüseyin

 

Saddam Hussein: Saddam’ın Irak’ta iktidarda olmasının nedeni; ABD ve diğer ülkeler tarafından yapılacak işgal için bir mazeret olmasıdır. Birçoklarınız Orta Doğuyu tamamıyla ele geçirme ve henüz çıkarılmayan petrol ile ilgili anlattığım planları biliyorsunuz. Asılan Saddam, sahte bir benzeriydi, video görüntüleri de Saddam’ın öldüğünün bir kanıtı olarak yayımlanmıştır. Saddam halen Arjantin’de bir yeraltı sığınağında hayatını sürdürmektedir, onun geleceğiyle ilgili planları bilmiyorum.

Dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan sığınakların kalanı, yeryüzünde depolanamayacak şeylerin muhafazası için kullanılmaktadır. Nükleer silahlar bu sığınaklarda muhafaza edilmektedirler. Bir ülke yoldan çıktığı takdirde elimine edilecektir. Ya liderlerinin suikastlerle öldürülmesi ya da nükleer silahların kullanımıyla, yoldan çıkan ülkeler elimine edileceklerdir. Neyse ki bugüne kadar nükleer silah seçeneği kullanılmamıştır,  bununla birlikte bu asla, bu insanların böyle bir felakete yeltenmeyecekleri anlamına gelmemelidir.

Hepiniz HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program – Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Programı) suikast makinasını biliyorsunuz. HAARP gerçektir. Sizi temin ederim ki doğrudur. Bu makine, bir bütün olarak Pasifik Okyanusu’nun dibindeki bir yeraltı sığınağında muhafaza edilmektedir. Bu makine 1980’li yıllarda tasarlanmış ve ilk olarak 1990’lı yılların sonlarında kullanılmıştır. Bu makine, Illuminati’nin yaratmak istediği her büyüklükte doğal felaketi yaratabilecek kadar güçlüdür. Katrina Kasırgası, HAARP makinası tarafından oluşturulmuştur. Bölge tam bir kargaşa içindeyken, mühendisler dikkati dağıtmak maksadıyla körfezde denize akan petrol için hazırlık yapmak üzere gönderilmişlerdir. Sizi temin ederim ki Illuminati, körfeze çok daha fazla petrol akıtabilecek kapasiteye sahiptir. Körfeze akıtılan petrol Illuminati’nin yapabileceği ile karşılaştırıldığında çok küçük bir miktardır. Size daha önce körfeze petrolün bölgede yaşayan çocukların beyinlerine mikro cisimcikler yerleştirmek üzere bilerek döküldüğünden bahsetmiştim. Mikro cisimciklerden etkilenen bu çocuklar şimdi tamamen hükümetin kontrolü altındadırlar. Illuminati, Katrina fırsatını da French Quarter’da bir yeraltı sığınağı inşa etmek maksadıyla kullanmıştır. FEMA (Federal Emergency Management Agency – Federal Acil Durum Yönetim Kurumu)’nın yeterli yardım sağlamada neden yetersiz kaldığını sanıyorsunuz? Mühendislerin zamana ihtiyaçları vardı da ondan.

one-dollar-illuminati

1 Amerikan Doları ve Illuminati simgeleri. Foto: www.bilgiustam.com

 

HAARP makinası tek bir ülke tarafından kontrol edilmemektedir. Sistem kollektif olarak kontrol edilmekte ve kullanılmaktadır. Haiti’de meydana gelen depremler HAARP tarafından oluşturulmuştur. HAARP makinasının kullanıldığı bütün olayların arkasında geçerli bir neden aramaya gerek yoktur, bazıları sadece deneme maksadıyla,  bazıları da yanlışlıkla yapılmıştır. Yine de emin olabilirsiniz ki, nerede doğal bir felakete ihtiyaç varsa, HAARP bu felaketi arzu edilen bütün sonuçları elde edecek şekilde planlayabilir, yaratabilir ve yönlendirebilir.

haarp

https://www.youtube.com/watch?v=iu3v3eN1_oc

 

Bu sığınaklarda uyuşturucular da muhafaza edilmektedir. Kokain, marihuana, eroin ve her tipte uyuşturucu depolanır. Uyuşturucu ticareti ve uyuşturucu savaşları Illuminati için çok önemlidir. Daha çok uyuşturucu ticareti yapıldıkça ve uyuşturucu kartelleri zenginleştikçe, Illuminati de zenginleşmekte ve güçlenmektedir. Uyuşturucu ticareti yapan ve bu işten para kazananların başında Warren Buffet gelmektedir. Buffet son yirmi yıldır yerkürenin batısındaki uyuşturucu ticaretini yönetmektedir. Meksika’daki uyuşturucu kartelleri onun kontrolü altındadır. Kuzey Amerika’daki uyuşturucu trafiğinin çoğunu Illuminati’nin kontrol etmesi önemlidir, bunun nedeni tüketicileri kontrol edebilmek için Illuminati’ye teknoloji transferi aracını da sağlıyor olmasıdır. Illuminati devamlı olarak genel kamuoyunun beyinlerine yerleşebilmek için yöntemler aramaktadır ve doğal olarak uyuşturucu ticaretinin kontrolü bu işi yapmanın mükemmel bir yöntemidir. Buffet, uyuşturucu ticaretini birçok uyuşturucu karteli ile yaptığı sözleşmelerle sağlamıştır. Uzun zamandır uyuşturucu ticaretini kontrol etmektedir ve Ben Bernanke de günlük operasyonların yürütülmesinde ona yardım etmektedir.

Birçok yeraltı sığınağı da ölü yakma fırınları olarak tasarlanmış ve gerekli ekipmanlarla donatılmışlardır. Nazilerin kurbanlarını yaktıkları gibi Illuminati de bu sığınaklarda öldürdüğü kurbanlarını yakmayı planlamaktadır. Birçokları FEMA’nın kitlesel gömmeler için binlerce tabut hazırladığını iddia etmektedir, fakat bu doğru değildir. Ölülerin kitleler halinde gömülmesi zaman alıcı bir iştir ve gayret gerektirir. Bu nedenle, kitle şeklinde cinayetler ve infazların vakti geldiğinde cesetler ‘‘yakma bahçelerine’’ taşınacak ve yakılarak küle dönüştürülecektir. Illuminati tarafından işletilen FEMA, kitle halindeki cesetlerin ortadan kaldırılması için bu yöntemin en etkin olduğuna karar vermiştir.

Yeraltı sığınaklarında, çeşitli nedenlerle işgücü yetersiz kaldığında devreye girecek şekilde tasarlanmış robotlar da muhafaza edilmektedir. Bu robotların kullanılacağı senaryo, Illuminati’nin beyin kontrol planı devreye girdiğinde gerçekleşecektir. Robotlar, insanların yaptıkları işleri yerine getirmek üzere gönderilecek ve bu insanlar savaş, propaganda ve şiddet gibi diğer işleri yapacaklardır. Bu robotlar insan kontrolü devreye girdiğinde de kullanılacaklardır.

Alex Jones iddia ettiği kişi değildir. Yıllardır Illuminati ve Yeni Dünya Düzeni örgütlerinin sırlarını ortaya çıkarmak için çalışmaktadır, ama hala Illuminati üyesidir ve Yeni Dünya Düzeni örgütünde de iktidara gelecektir. Jones, komplo teorileri üreterek yanlış bilgi yaymak ve takipçileri yoldan çıkarmak için kullanılmaktadır. Bu adamın size söylediği hiçbir şeye inanmayın. Sizlere söylediklerinin tümü Illuminati tarafından ve Illuminati için uydurulmuştur. Joseph Goebbels’i hatırlayın. Bu adamın söylediklerini dinlemeyin. Illuminati tarafından yönlendirilen bir adamın yalanlarını dinlemektesiniz.

prometheus

Prometheus sadece bir film değildir. Illuminati gizemli dininin sırlarını açıklamaktadır. Alex Jones

 

1969 yılındaki aya iniş gerçekti, fakat yedi yıl öncesinde de bir ay inişi gerçekleştirilmiştir. Doğru olan; Rusların aya ilk inişi gerçekleştirdikleridir, Ruslar başarılı olmalarına rağmen ilk ay inişini ve sonuçlarını kamuoyu ile paylaşmamışlardır. Kapitalizmin komünizme üstün geldiği düşüncesini yaymak için uzay yarışını Amerika’nın kazanmasına karar verilmiştir. Ruslar yedi yıl öncesinde, Amerikan denemesini test etmek ve başarılı olmasını sağlamak için kendi roket gemilerini aya doğru fırlatmışlardır. Herşey yolunda gitmiş ve Ruslar aya inmeyi başarmıştır, sonrasında da aynı teknoloji Amerikalılar tarafından kullanılmıştır. Ayda bulundukları esnada Amerikalı astronotlar, ilk nükleer füze tesislerini inşa etmeye başlamışlardır. Bu nükleer füze tesislerinin inşasına sonraki yıllardaki ay görevleri ve uzaktan komutalı robotların kullanımıyla devam edilmiştir. Bu nükleer füze tesislerinin maksadı, aydan geride iz bırakmadan, nükleer füzeleri fırlatabilmektir. Bu füzelerin kullanılacağı senaryo, Illuminati’nin dediklerini yerine getirmeyen ülkelerin cezalandırılmasıdır. Illuminati’nin emri üzerine nükleer füzeler atılacak fakat vurulan ülke füzenin nereden atıldığını asla bilemeyecek ve karşılık olarak belirli bir ülkeye savaş ilan edemeyecektir. Benim fikrime göre bu füzeler asla kullanılmayacaktır, çünkü Illuminati’nin bir hükümeti devirmek için birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bununla beraber bildiğim kadarıyla ayda, dünyadan kontrol edilebilecek iki adet tam donanımlı nükleer füze tesisi bulunmaktadır.

solar-flare

https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_flare

 

Illuminati için çalışan bilim adamları güneşi söndürebilecek bir yöntem buldular. Bir gezegen ya da güneşin merkezine yüksek yoğunluklu ışınım gönderebilen bir silah icat edilmiştir. Işınım, gezegenin merkezine girerek tam merkezinde çok büyük bir silindir oluşmasına neden olmaktadır. Işınım, hedef alınan gezegen veya güneşi içeriden kemirmekte ve büyük bir yangın oluşmasına neden olmaktadır. Bu teknoloji, birçok gezegen ve güneş sisteminde denenmiş ve çok etkili olduğu görülmüştür. Işınım, hedefteki yıldızın merkezinde bir silindir açmakta, sonrasında bu ışınım büyümeye ve yayılmaya devam ederek önüne çıkan herşeyi yok etmektedir. Bazı yıldızlar ışınımın etkisine tamamen yok olana kadar dayanmakta bazıları ise bir noktada istikrarsız bir duruma gelerek patlamaktadırlar.

Bilim adamları bu teknolojiyi güneş ve diğer gezegenler üzerinde kullanabilirler. Kulağıma gelen bilgilere göre bu silah ile güneşe gönderilen bir ışınımın etkisiyle, güneşin tamamen yok olması için dokuz yıl geçmesi gerekmektedir. İlk etkilerin görülebilmesi için üç buçuk yıl beklemek gerekmektedir. İlk işaretler; daha kısa günler ve gündüz daha az güneş ışığı olacaktır. Yedi yıl sonra güneş istikrarsız hale gelmeye başlayacak ve büyük solar alevleri görülmeye başlanacaktır. Dokuz yıl geçtiğinde ise dünya üzerindeki bütün yaşam sona erecektir.

Ayrıldıktan sonra, şu anda kimin Illuminati üst yönetiminde olduğundan tam olarak emin değilim, fakat en iyi tahmini yapmaya çalışacağım. Illuminati her ana bölgede 1-3 arasında lider tarafından yönetilecek şekilde organize edilmiştir, ama bazı bölgeler uygun lider bulunamaması nedeniyle boş bırakılmıştır.

Kuzey Amerika: Warren Buffet, Illuminati operasyonlarını yöneten en kuvvetli adaydır. Sonraki tahminlerim ise Ben Bernanke ve Goldman Sachs CEO’su Lloyd Blankfein’dir. Goldman Sachs, Kuzey Amerika’da Illuminati sektörünün ana oyuncularından bir tanesidir. Geçenlerde Goldman Sachs Facebook’a 500 milyon dolar yatırım yapmıştır. Bunun anlamı, tıpkı Myspace ve Twitter’da olduğu gibi Facebook’un da Illuminati’nin kontroluna geçecek olmasıdır. Kuzey Amerika’daki diğer ana oyuncular ise Alex Jones, Bill Clinton,  Ram Emmanuel ve şüphesiz Obama ile Timothy Geithner’dir.

Güney Amerika: Bu bölgede Illuminati lideri bulunmamaktadır. Geçmişte Hugo Chavez ile çalışmak oldukça zor olmuştur. Illuminati ajandasıyla uyum içinde görünmesine rağmen Chavez, kendisine ne yapması gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmayan birisidir. Kuzey Amerika liderlerinin çoğu Güney Amerika’yı da kontrol etmektedirler.

Avrupa: Esas çocuk Nicholas Sarkozy’dir. Avrupa ve Afrika’da yürütülen operasyonların çoğu Sarkozy tarafından yönetilmektedir. Kendi oyununu oynamaya karar verene kadar Gordon Brown da Illuminati içerisinde çok etkiliydi, İngiltere başbakanlığı görevinden uzaklaştırılmasının nedeni budur. Benim düşünceme göre, eskisi kadar olmasa da, hala anahtar oyunculardan biri konumundadır. Kimliklerini bilmiyor olsam da birkaç Afrika silah satıcısının da son zamanlarda güç kazandıklarından haberdarım.

illuminati-2

İsrail Anayasa Mahkemesi. Foto: http://prophecyinthemaking.blogspot.com

 

Orta Doğu: Genellikle Benjamin Netanyahu tarafından kontrol edilmektedir. Bu adamın elinde inanılmaz büyüklükte yetkiler bulunmaktadır. Daha önce de belirttiğim gibi İsrail, Illuminati’nin büyük kukla devletidir. Illuminati’nin bütün istediklerini hiç düşünmeden, elinden gelenin en iyisini yaparak yerine getirir. İsrail’e istediği zaman İran’a ateş açma yetkisi verilmiştir. Orta Doğu’nun kontrolü, bu bölgede birçok isyancı grup olduğu için zordur. Filistin hakkında endişelenmeye dahi gerek yoktur. Bu ülke, Illuminati tarafından kontrol edilmese de bir şey yapabilecek durumda değildir. İran herşeye karşı çıkmaktadır ve bu nedenle Üçüncü Dünya Savaşını başlatmak için İsrail İran’ı yok edecektir.

Asya: Bu bölge Vladimir Putin ve yakın dostları tarafından kontrol edilmektedir. Putin çok güçlü ve akıllı bir adamdır. Rusya’nın kontrolunu yakında yeniden ele geçirecektir, fakat şu anda da Rusya’da olan biten herşeyin altında onun olduğuna emin olabilirsiniz. Çin, Illuminati’ye bir miktar güç vermeyi kabul etmiştir. İşbirliği yapıyorlar fakat işin içinde görünmek istemiyorlar. Düşünceme göre bunun nedeni, sonunda Illuminati’yi ortadan kaldırabileceklerine inanmalarıdır. Ne yazık ki bu konuda hatalılar. Önünde sonunda anlaşacaklar ve Üçüncü Dünya savaşı olarak adlandırılacak büyük komediye katılmak zorunda kalacaklar.

domuzgribi-virusu

Domuz Gribi Virüsü. Foto: https://onedio.com

 

1918 yılındaki İspanya gribi, SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome – Şiddetli Akut Solunum Yolu Sendromu), H1N1 (Domuz Gribi), hepsinde bir ortak yan vardır; tamamı Illuminati tarafından yaratılmışlardır. Illuminati bu virüsleri, öldürmek istediği insanları seçerek, yıllardır bütün dünyada denemektedir. Tavsiyem kesinlikle aşı yaptırmamanızdır. Aşı yaptırmanız, Illuminati test grupları arasına gönüllü olarak katılıyorsunuz anlamına gelmektedir. Domuz gribi virüsü, Illuminati tarafından testlerin yürütüldüğü Brezilya’da bulunan bir çiftlikten hayvanların kaçması üzerine yayılmaya başlamıştır. Bu hayvanların birçoğu çevredeki insanların arasına karışmış ve yenerek tüketilmişlerdir. Çevredeki insanlar karantina altına alınmışlar ve ölümler kamuoyundan gizlenmiştir, bununla beraber bir taşıyıcı, domuz gribi virüsünü, ilk olarak görüldüğü kuzey Meksika’ya taşımıştır. Illuminati, kısa bir süre sonra virüsün düşündüğünden çok daha az etkili olduğunu anlamıştır. Şimdi, bir ülkeyi saatler içerisinde yok edecek bir virüs üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

Ümit ederim ki verdiğim bilgiler sizin için açıklayıcı olmuştur ve bir şekilde güvenilirliğime katkıda bulunmuştur. Elimde çok daha fazla bilgi bulunmaktadır. Sadece oturup bunları derlemek ve anlaşılabilir şekilde yazmak zamanımı almaktadır. Anlatacak daha çok şey olduğundan, okuduğunuz bu yazı kesinlikle son yazım değildir. Birkaç gün oldukça yoğun bir şekilde çalıştım ve şimdi sanırım biraz dinlenme vakti geldi. Eğer sorunuz varsa burada ve youtube hesabımda sorabilirsiniz veya bana direkt olarak elektronik posta gönderebilirsiniz.

E-mail: walte1944@yahoo.com

ÇN: Bu yazıyı Sayın Nihat Özdemir’in ricası üzerine çevirdim. Türkiye ve Illuminati bağlantıları hakkında sorularımı direkt olarak yazarın belirttiği elektronik posta adresine gönderdim. Cevap verir ise çevirerek sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. İlginç bir yazı, sadece İngilizce bilmeyenler de okuyup kendi yorumlarını yapabilsinler diye çevirdim. Yazarın söylediklerinin doğruluğu teyit edilmeye muhtaç bilgiler. Belki araştırmacılar gerekeni yapar ve bizler de söylenenlerin gerçek olup olmadıklarını öğreniriz.

Yazının orijinaline aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

http://anonymousmags.com/illuminatinow-telling-obama-space-flights-denver-aliens/

[1] İlluminati “aydınlanmışlar” anlamına gelen Latince kökenli bir sözcüktür. İlluminati nedir? Oldukça merak edilen bu sorunun cevabı yıllar boyu birçok kişi tarafından merak edilmiş ve araştırılmıştır. Sonuçlara göre illuminati batıl inançlara, ön yargılara, dinin sosyal hayat üzerindeki etkilerine karşı gelen bir örgüttür. Ancak sonradan amacından saptığı düşünülür. Amacından sapan illuminatinin yeni hedefi araştırmacılara göre dünyadaki düzeni değiştirmek, dinsel inançları, devletleri yıkmak, kendi hâkimiyetlerini oluşturmak olarak iddia edilmektedir.

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Yorumlar
 1. Yılmaz dedi ki:

  İlginç ve Sürükleyici Faydalı Konular,,Harika Anlatmışsınız,,Teşekkür Ederim Şahsım Adına,,

 2. Yılmaz dedi ki:

  Herkesin Bilmesi Gereken Bir Paylaşım,,Peki.
  Merak Ettiğim,,İnstigramda Üye Olun 3 Günde
  Zengin Olun Yüz binlerce Hatta Milyonlarca Dolar Lüx Ev Araba ve Bir İnsanın Ömrü Boyunca Kazanamayacağı Parayı Aylık Gelir
  Olarak Sunuyorlar ve Bu Üyelik İçin İlan Verenlerin Hepside Dolandırıcı,,Üye Olmak Zormu ve Ne Gerekiyor Üye Olan Kişinin Avantajları Nedir,,Birde Bu İmkanları Veriyorlarsa Elbette Boşuna Vermezler Üyelerden Neler Bekliyorlar ve Üye Olunmak
  İstenirse Gerçek Yol ve Başvuru Nereye ve Kime Yapılır,,Bu Konu Hakkındada Bilgi Verebilirsiniz
  Sevinirim,,Teşekkür Ederim,,

  1. Defne dedi ki:

   Evet bende merak ediyorum bu vaadlerin aslı varmı diye internet üzerinden üyelik 300-500 dolar üyelik ücreti falan reklamı olan iki üç ayrı site bunlar aynı kişilermi merak ediyorum

 3. Rainman& dedi ki:

  Algi yaptigin o kadar belli oluyor ki o kadar açık ki istedigin kadar kabullenme ama illuminatiyi insanlarin gözünde büyütmek ve onlari korkutmak icin heryerden girip her türlüsünü yazmissin ama o kadar zeki degilsin