Açık

Hayatınızdaki Kadınlara Acıyorum

GÜNCEL HABER - 16 Ekim 2021 09:07 A A

Hayatınızdaki Kadınlara Acıyorum

 

Bedeni hakkında yorum yapan ve alaycı yorumlarında göğsünü Changi Havaalanı pistine benzeten erkeklere seslenen aktris Julie Tan, hayatlarındaki kadınlara acıdığını söylemiştir.

 

Ercan Caner, Sun Savunma Net, 16 Ekim 2021

 

Julie Tan’ın mavi bikinili bu fotoğrafına yapılan yorumlardan bir tanesinde; ‘‘COVID-19 salgınına rağmen seyahat etmesine şaşırmamalı, ne de olsa kendi havaalanı var’’ ifadeleri yazılmıştır.

 

Suzanne Sng tarafından kaleme alınan ve THE STRAIT TIMES haber sitesinde paylaşılan 26 Eylül 2021 tarihli haberde; Maldivler’de bikinili fotoğraflarını paylaşan Singapurlu aktris Julie Tan’ın, vücudu hakkında yapılan kaba yorumlara yanıt verdiği ifade edilmektedir.

Aktris Julie Tan, Instagram hesabında paylaştığı mavi bikinili fotoğrafının altına; kendine güveni olmayan erkeklerin geçmişte, şimdi ve gelecekte hayatlarında yer alan kadınlara acıdığını yazmıştır. Julie Tan, 1.70 boyunda ve 59 kilo ağırlığındadır.

Sözünü esirgemeyen açık sözlü sanatçı, 17 yaşındayken göğüs ameliyatı olmayı düşündüğünü, ancak ağrı eşiğinin düşük olması nedeniyle cesaret edemediğini açıklamıştır.

22 Eylül 1992 tarihinde Malezya’da dünyaya gelen Julie Tan, That Girl in Pinafore (2013), 96°C Café (2013), The Lead (2017), Three Wishes (2014) ve Wonder Boy (2017) filmlerinde rol almıştır.

 

 Aktris Julie Tan’ın stil gelişimi. Kaynak: 8 DAYS

 

Singapur, COVID-19 salgını sürerken, ekonomi ve turizmi canlandırmak maksadıyla sınırlarını iş ve tatil için ülkeye gelenlere yavaş yavaş açmaktadır. Singapur’a gitmeyi planlayanların hükümetin Safe Travel web sitesini ziyaret etmeleri ve son tedbirler hakkında bilgi almaları tavsiye edilmektedir.

 

Yazar Profili

Ercan Caner
Ercan Caner
Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin yanı sıra, uçak ve helikopter lisanslarına sahiptir.
Türkiye Hava Sahası Yönetimi alanında doktora tez çalışmalarını
sürdüren Caner’in İnsansız Hava Araçları (2014) ve Taarruz Helikopterleri
(2015) konulu makaleleri yayımlanmıştır. 36 yılı kapsayan TSK, BM ve NATO
deneyimlerine sahiptir.
GÜNCEL HABER - 09:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: