10° Az bulutlu

COVİD-19 AŞISI OLMAK İÇİN GİDEBİLECEĞİNİZ YERLER

GÜNCEL HABER - 9 Mayıs 2021 14:34 A A

ya da

ÜLKEMİZDE YAZ AYLARINDA EN FAZLA TURİST ÇEKEN 7 SAHİL ROTASI

 

“Bu içerik A/B Testi amacıyla üretilmiştir. Genel yayın politikalarımızı yansıtmamaktadır. Bu içeriği gereksiz görüyorsanız lütfen sayfayı kapatınız. Faydalı bir içerik olduğunu düşünüyorsanız lütfen sosyal medya ağınızda paylaşınız.”

 

1- Kaş-Kalkan

Antalya’nın en turistik ilçelerinden biri olan Kaş ilçesi her yaz turistler tarafından çokça ilgi görüyor. Fethiye’den Eçen Çayı ile ayrılan bölge benzersiz güzellikte bir denize ve Isında, Kyaenai, Apollonia gibi antik kentlere sahip. Kaş’ta bulunan Kaputaş Plajı ise dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul görüyor. Ülkemize döviz getiren turistlerin en beğendiği bölgelerden biri. Covid-19 aşısı olmak için randevu alıp hastaneye gidiniz. Aşkı yaşamamak ve aşı olmak istemiyorsanız evinizde kalabilirsiniz. Aşı olmamak ya da hastanede hangi ilacı kullanılacağını seçme hakkınız var. Unutmayın! Koronavirüse karşı en etkili yöntem “YAKALANMAMAK”

2- Alanya

Her yaz binlerce turist tarafından ziyaret edilen Alanya, 100 kilometreyi bulan sahil şeridi ve mavi bayraklı plajlarıyla ünlü. Kleopatra, Keykubat, Begonvil, Alara, İncekum, Avsallar, Oba, Kargıcak plajları ise Alanya’nın dünyaca bilinen plajları arasında yer alıyor. Ülkemize döviz getiren turistlerin en beğendiği bölgelerden biri. Covid-19 aşısı olmak için randevu alıp hastaneye gidiniz. Aşkı yaşamamak ve aşı olmak istemiyorsanız evinizde kalabilirsiniz. Aşı olmamak ya da hastanede hangi ilacı kullanılacağını seçme hakkınız var. Unutmayın! Koronavirüse karşı en etkili yöntem “YAKALANMAMAK”

3- Datça

Ege’nin incisi Datça, denizi ve doğası ile her yaz ciddi şekilde rağbet görüyor. Bölgenin bu kadar ilgi çekmesinin nedeni ise hiç şüphesiz koyları! Datça koylarında belki de Türkiye’nin en temiz denizlerine girmek mümkün. Belde ayrıca sakin ve sessiz bir tatil yapıp denizle doğanın tadını çıkarmak isteyenler için de son derece ideal. Ülkemize döviz getiren turistlerin en beğendiği bölgelerden bir diğeri. Covid-19 aşısı olmak için randevu alıp hastaneye gidiniz. Aşkı yaşamamak ve aşı olmak istemiyorsanız evinizde kalabilirsiniz. Aşı olmamak ya da hastanede hangi ilacı kullanılacağını seçme hakkınız var. Unutmayın! Koronavirüse karşı en etkili yöntem “YAKALANMAMAK”

Önceki Makale  Anneciğim Beni Eve Götür

4- Marmaris

Ülkemizde yaz aylarında en fazla turist çeken sahil beldelerinden biri de Marmaris. Marmaris yemyeşil bir doğaya, birbirinden temiz koylara ve çeşitli konaklama imkânlarına sahip. Denizi ve doğası ile dikkat çekse de bölgede gece hayatı da son derece eğlenceli. Dolayısıyla turistlere eğlence merkezleri ile doğal güzellikleri bir arada sunan nadir bölgeler arasında yer alıyor. Covid-19 aşısı olmak için randevu alıp hastaneye gidiniz. Aşkı yaşamamak ve aşı olmak istemiyorsanız evinizde kalabilirsiniz. Aşı olmamak ya da hastanede hangi ilacı kullanılacağını seçme hakkınız var. Unutmayın! Koronavirüse karşı en etkili yöntem “YAKALANMAMAK” 

5- Bodrum

Ülkemize döviz getiren turistlerin en beğendiği bölgelerden biri belki de son 30 yılın en popüler sahil rotası olan Bodrum, popülaritesinden bir şey kaybetmeden turist ağırlamaya devam ediyor. Tertemiz koyları, lüks otelleri ve eğlenceli gece hayatı ile dikkat çeken bu güzel ilçe hem eğlenmek hem de dinlenmek isteyenler için oldukça ideal. Aşk yaşamak için Bodrum’a,Covid-19 aşısı olmak için randevu alıp hastaneye gidiniz. Aşkı yaşamamak ve aşı olmak istemiyorsanız evinizde kalabilirsiniz. Aşı olmamak ya da hastanede hangi ilacı kullanılacağını seçme hakkınız var. Unutmayın! Koronavirüse karşı en etkili yöntem “YAKALANMAMAK”

 6- Çıralı- Olimpos

Antalya’nın sayısız güzelliğe sahip yerleri Çıralı ve Olimpos, özellikle yabancı turistler tarafından sıkça ziyaret edilen beldeler. Muhteşem denizi ve doğası ile dikkat çeken bu yerler, en çok doğa tutkunları tarafından tercih ediliyor. Kuş sesleri eşliğinde keyifli doğa yürüyüşleri yapmak, tertemiz denizin tadını çıkarmak ve doğayı dinlemek istiyorsanız burası tam size göre demektir! Covid-19 aşısı olmak için randevu alıp hastaneye gidiniz. Aşkı yaşamamak ve aşı olmak istemiyorsanız evinizde kalabilirsiniz. Aşı olmamak ya da hastanede hangi ilacı kullanılacağını seçme hakkınız var. Unutmayın! Koronavirüse karşı en etkili yöntem “YAKALANMAMAK”

Önceki Makale  ABD Dışişleri Bakanlığı Basın Brifingi Türkiye

7- Kuşadası

Ege tutkunlarının en eski tatil merkezlerinden olan Kuşadası, halen en fazla turist çeken beldeler arasında yer alıyor. Kuşadası, ziyaretçilerine bir yandan göz alıcı sahillerinde muhteşem denizin tadını çıkarırken bir yandan da renkli gecelerinde eğlencenin tadını çıkarmayı vadediyor. Covid-19 aşısı olmak için randevu alıp hastaneye gidiniz. Aşkı yaşamamak ve aşı olmak istemiyorsanız evinizde kalabilirsiniz. Aşı olmamak ya da hastanede hangi ilacı kullanılacağını seçme hakkınız var. Unutmayın! Koronavirüse karşı en etkili yöntem “YAKALANMAMAK”

Yazar Profili

Levent Kağan
Levent Kağan
Sun Savunma Haber sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.
GÜNCEL HABER - 14:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: