Açık

Futbol Dünyasında Neler Oluyor?

GÜNCEL HABER - 18 Ekim 2021 06:17 A A

Zeki-Çevik-Ahlaklı

Futbol Dünyasında Neler Oluyor?

 

Relativity applies to physics, not ethics – İzafiyet teorisi fizikte geçerlidir, ahlakta değil. Albert Einstein

 

Ercan Caner, Sun Savunma Net, 18 Ekim 2021

 

Solda, Maxi Lopez ile evliyken onu takım arkadaşı Mauro Emanuel Icardi Rivero adlı futbolcuyla aldatan Wanda Nara, sağda ise Mauro Emanuel Icardi Rivero adlı futbolcunun eşini aldatarak kendisiyle evlenen Wanda Nara’yı aldattığı China Suarez olarak da bilinen María Eugenia Suárez Riveiro. Kaynaklar: Pinterest

Takım arkadaşı Maxi Lopez’in eşi Wanda Nara’yı ayartan (!) Mauro Emanuel Icardi Rivero adlı futbolcunun, şimdi de María Eugenia Suárez Riveiro adlı Arjantinli bir aktrisle Wanda’yı aldattığı ortaya çıkmıştır.

Wanda Nara sadece külot ve sutyeniyle verdiği pozlarla değil yatakta en iyi olmakla övündüğü iddialarıyla da gündeme gelen bir kadındır. Wanda adında bu balık (!), kocası Maxi Lopez’i takım arkadaşı Mauro Emanuel Icardi Rivero ile aldatmış (ya da Riviero efendi takım arkadaşının karısını ayartmış) ve onunla evlenmiştir.

Buenos Aires kentinde 09 Mart 1992 tarihinde dünyaya gelen María Eugenia Suárez Riveiro ise 2012-2013 yıllarında  Nicolás Cabré ile çıkmış ve çiftin bir kız çocukları olmuştur. María Eugenia Suárez Riveiro 2015-2020 yılları arasında aktör  Benjamín Vicuña ile beraber olmuş ve iki çocuk sahibi olmuştur.

Suárez Riveiro 2019 yılında Pol-ka tarafından üretilen; zengin bir adamla evlenme vaadiyle Arjantin’e gitmesi için kandırılan, ancak gerçekte fuhuş için oraya götürülen Polonyalı bir kadını canlandırdığı Raquel rolüyle, ‘‘Argentina, tierra de amor y venganza – Arjantin, Aşk ve İntikam Ülkesi’’ adlı diziyle televizyon dizilerine geri dönmüştür.

Yazar Profili

Ercan Caner
Ercan Caner
Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin yanı sıra, uçak ve helikopter lisanslarına sahiptir.
Türkiye Hava Sahası Yönetimi alanında doktora tez çalışmalarını
sürdüren Caner’in İnsansız Hava Araçları (2014) ve Taarruz Helikopterleri
(2015) konulu makaleleri yayımlanmıştır. 36 yılı kapsayan TSK, BM ve NATO
deneyimlerine sahiptir.
Önceki Makale  Sri Lanka Kilise ve Hotel Saldırılarında 200’e Yakın İnsan Öldürüldü
SON YAZILARI
GÜNCEL HABER - 06:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: