savunmahavacılıkteknolojipolitikaanalizmevduatkriptosağlıkkoronavirüsenflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara
Hafif Yağmurlu
30°C
Ankara
30°C
Hafif Yağmurlu
Pazar Parçalı Bulutlu
31°C
Pazartesi Az Bulutlu
31°C
Salı Az Bulutlu
32°C
Çarşamba Az Bulutlu
33°C

ABD DERİN DEVLETİ RUSYA İLE SAVAŞA KARARLI

ABD DERİN DEVLETİ RUSYA İLE SAVAŞA KARARLI

ABD DERİN DEVLETİ RUSYA İLE SAVAŞA KARARLI

FBI Direktörü James Comey’in ifade vermesinin nedeni; ABD Derin Devletinin onu bu yönde zorlamasıdır. Peki, Comey’in her açıdan acımasız bir şekilde devreden çıkarılmasının nedeni nedir? 

Çeviren: Ercan Caner, Sun Savunma Net, 13 Haziran 2017

ABD Derin Devletinin üç ismi

Gerçekçi olalım James Comey’in şu anda kazanabileceği hiç bir şey yoktur ve geçtiğimiz Perşembe günü yaptığı açıklamalar ile her şeyini kaybetmiş durumdadır. Aslında eski FBI Direktörü James Comey, Senato İstihbarat Komitesi önüne çıkarak, bir daha asla geri kazanamayacağı güvenilirliğini tamamen kaybetmiş durumdadır.

Profesyonel açıdan bakıldığında imha olan sadece Comey değildir, senatörler ve Comey bir daha asla hükümette görev alamayacaklardır. Şaşırtıcı itirafları öylesine tahrip edicidir ki bir daha asla güvenlik birimlerinde de görev alamayabilir. Şüphesiz Amerikan Derin Devletinde her zaman kendisine bir yer olacaktır.

PEKİ, NEDEN PATRONLARI JAMES COMEY’E BU OYUNU HAZIRLADI?

Çünkü bu oyun, onların ülkenin en üst düzey güvenlik yetkilisini Rusya’nın başkanlık seçimlerini hacklemesi olayı hakkında uydurdukları hikâyeyi doğrulamada kullanmak için son şanslarıydı. Amerikan Derin Devleti, Rusya hakkında uydurdukları sahte hikâyeye insanları inandırmak için tasarlanan, bütün kanıtları gizli tutması gereken FBI Direktörü Comey’i kullanabileceğini ve bunun son şansları olduğunu gördü. Comey, profesyonel ve kişisel olarak ateş hattına atılacak da olsa, mükemmel bir şekilde yerine getirdiği, Rusya hakkında uydurulan hikâyenin inandırıcı bir şekilde geliştirilmesinde kullanılması çok daha önemliydi. Trump yönetimine göre, Derin Devlet Comey’i, FBI direktörlüğünün güç, etki ve ağırlığını Rusya’yı lekelemek maksadıyla kullanmak için son şansları olarak gördü. Ve Senatodaki sorgulama esnasında Comey’in verdiği bütün yanıtlar, Rusya’nın 2016 seçimlerini hacklediği yönündeki sahte Rusya komplosuna katkı sağlama çabalarını yansıtmaktadır.

Amerikan derin Devletinin hedefindeki Kremlin

Bütün senatörler istihbarat sorgusu esnasında kendilerine ayrılan çapraz sorgulama süresinin bir kısmını Comey’e hayali Rus istilası hakkında soru sormak için kullandılar. Çapraz sorgu esnasında Comey bir Noel Ağacı gibi parlıyordu ve bütün soruları ağzı dolu dolu ve yüksek bir sesle ‘‘Evet’’ şeklinde yanıtladı, Rusya devleti, senatörlerin ona soru olarak yönelttiği her şeyi yapmıştı. Kendisinden oldukça emin olan Comey, sorgulama esnasında asla en küçük bir tereddüt belirtisi dahi göstermedi.

Eski FBI Direktörü James Comey, senatodaki ifadesinde aşağıdakileri teyit emiştir;

  • Rusya Amerikan demokrasisine saldırmıştır,
  • Rusya 2016 başkanlık seçimlerini hacklemiştir,
  • Rusya ABD seçim sürecinin altını oymuştur,
  • Rusya’nın oylama sistemini hacklemesi sonuçlara etki etmiş olabilir,
  • Rus hackerlar Amerika’nın seçim sistemini ele geçirmişlerdir,
  • Ruslar, Kremlin’in direktifi ile Amerikan yaşam tarzına müdahale etmiştir.

Sorgulama esnasında James Comey, iddialarını ispatlayabilecek zerre kadar dahi bir kanıt sunamamıştır. Rusya’nın Amerikan seçimlerine müdahale ettiği ve hacklediği yönünde Senato üyelerine herhangi bir delil sunamamıştır. Comey’in tek yaptığı şey; Senato üyelerinin Rusya’nın önceden belirlenmiş suçlarıyla ilgili sorularına, kafasını sallayarak onay vermesi olmuştur. Bununla beraber, bütün sorgulama esnasında Comey’in tavrı aldatma ve ikiyüzlülük olmuştur.

Yeni Dünya Düzeni kavramı, birçok vatansever tarafından belki de özellikle en çok vatanseverler tarafından yaygın olarak yanlış anlaşılmaktadır. Bu yanlış anlamaların bir kısmı vatanseverlerin yetersizliklerinden kaynaklanmaktadır, fakat düşmanlarımız tarafından kasıtlı olarak ileri sürülen yanlış bilgilendirmeler de mevcuttur. Zaferimizi garanti altına almak için kim ve ne ile savaştığımızı iyi anlamak zorundayız. Scott Spencer.

Aslında Rusya’ya karşı ileri sürülen sahte ve komik iddiaların arkasında birçok amaç bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi Rusya’ya karşı bir savaşı haklı göstermek maksadıyla bu sahte bayrak operasyonunu kullanmaktır.

Derin Devlet, halkın sebepsiz savaş ve saldırılar için yıllardır yapılmakta olan yapılan sahte bayrak operasyonları hakkında bilgili ve akıllı olduğunu çok iyi bilmektedir. Derin Devlet özellikle İnternetin küresel oyun sahasını radikal bir şekilde değiştirdiğini de çok iyi bilmektedir. Bu nedenle yeni ve şiddet içermeyen sahte bir bayrak operasyonu olan sahte seçim hackleme masalını uydurmuştur.

Derin Devlet, yalan ve sahte bir şekilde Rusya’yı Amerikan demokrasisine saldırmakla suçlayarak, birçok ABD vatandaşının Rusya ile yapılacak savaşı desteklemesini sağlamayı hedeflemektedir. Comey’i kullanarak yaptıkları maskaralığın arkasında yatan gerçek neden budur. Comey’in verdiği çocukça tepkiler ve Rusya hakkındaki asılsız iddiaları, tam olarak Amerikan Derin Devletinin ondan beklediğidir. Comey sorgu esnasında bir ilkokul öğrencisi gibi hareket etmiş, düzenbaz senatörleri memnun etmek için her şeyi yapmaya hazır bir çocuk gibi davranmıştır.

ZAVALLI FBI DİREKTÖTÜ JAMES COMEY KURBAN EDİLMİŞTİR

Zavallı Comey’in senatörlerin karşısına çıkıp ötmekten başka hiçbir şansı yoktu. Ve her zaman yaptığı klasik Comey stili ile o da kendisinden bekleneni acemice ve sahte olduğu sırıtacak şekilde yerine getirmiştir. Sorgulama bittiğinde öyle darbeler almış ve kötü yaralanmıştır ki zavallı James Comey politik hayatının geri kalan kısmında politik bağlamda sürekli bir yaşam destek ünitesine ihtiyaç duyacaktır.

Donald Trump tarafından kovulan eski FBI Direktörü James Comey

Sayısız büyük suçları ve kabahatlerinin ışığında Comey, aslında elinden gelenin en iyisini yapmıştır. Kariyeri boyunca gizlediği üst düzey suç faaliyetlerinin derinlik ve büyüklüğü göz önüne alındığında yara almadan kurtulması aslında onun çok şanslı olduğunu göstermektedir.

ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI

Sahte Rusya masalı, özellikle de 2016 yılı başkanlık seçimleriyle ilgili olanlar, Amerikan Derin Devleti tarafından uydurulmuştur. Hillary Clinton ve John Podeste gibi şarlatanlar da Democratic National Committe’yi kullanarak anıtsal ve tarihi seçim hezimetine mazeret olarak kullanmak maksadıyla, sahte hikâyeyi daha da yaymışlardır. Bu şekilde Rusya ve Putin’e karşı Demokrat kin, maksatlı olarak yoğunlaştırılmaktadır. Bu kötü ve sahte komplo, Anglo-Amerikan Siyonist Eksen tarafından tasarlanmış ve Rusya’yı yargılamak için uluslararası koordineli bir çaba ile de desteklenmiştir.

Eski Dünya Düzeni – Yeni Dünya Düzeni: Küresel Kontrolün Yeni Üçlemesi, Burada Demokrasi Yok, Din, Finans, Askeri. Üç merkez de ülkelerinden bağımsız olarak hareket etmektedir. Dünyanın Süper Güçleri

Anglo-Amerikan Siyonist Eksen; İngilizce konuşulan ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Avusturalya, Yeni Zelanda ve İsrail oluşturduğu eksendir. Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, Belçika, Lüksemburg, Hollanda ve İskandinav ülkelerinin bu oluşum ile yakın bağları bulunmaktadır. Güney Kore, Japonya, Tayvan, Filipinler, Suudi Arabistan, Türkiye, Mısır, Pakistan, Kuveyt, Ürdün, Bahreyn, BAE ve Katar’ın da bu eksen ile ittifakları bulunmaktadır. Filipinler, Türkiye ve Katar’ın eksenle ilgili statüleri değişiyor olabilir. Dünya Gölge Hükümeti, Anglo-Amerikan Ekseni, Avrupa Birliği, NATO ve Küresel Kontrol Matrisini oluşturan uluslararası birçok kurumu kontrol eden uluslar üstü ve çok gizli bir örgüttür.

Putin, Rusya’nın bağımsızlığını ve Amerikan Derin Devletinden kurtulmayı istediğinden Hitler’den günümüze kadar şimdiye kadar bütün liderlere yapıldığından çok daha fazla şeytan statüsüne sokulmuştur. Başlangıçta bu politik ve şahsi kampanya Rusya ve Avrupa Birliğinin doğal bir ekonomik ortaklık kurmasını engellemek maksadıyla tasarlanmıştır. Rusya ile Almanya arasındaki siyasi ittifakı engellemek Amerikan Derin Devletinin en öncelikli hedefidir.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Donald Trump

Bu öncelik, Donald Trump’ın beklenmedik seçim zaferi ve başkan seçilmesi sonrasında Birleşik Devletler ile Rusya’yı birbirlerinden uzak tutma üzerine yoğunlaşmıştır. Anglo-Amerikan hegemonyası için Rus-Alman paktından daha tehlikeli olan tek şey; Trump ve Putin’in üzerinde anlaştıkları gerçek bir barış anlaşmasıdır. Gerçek barışın tesis edilmesi, uluslararası bankerlerin yüzyıllardır yürüttükleri savaş ekonomisinin sürdürülmesi yönündeki bütün ümitlerin tükenmesi anlamına gelmektedir.

STRATFOR Başkanı, Dünya Hâkimiyeti için Anglo-Amerikan Siyonist Komplosunu Ortaya Çıkardı

Bu nedenle sahte bayrak operasyonları düzenleyerek dünya çapında bir Rus fobisi oluşana kadar bütün suçu Rusya ve BRICS müttefikleri (Brezilya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika) üzerine yıkmak, dünya uluslarını Üçüncü Dünya Savaşının sıcak safhasına sokana kadar devam edecektir. Derin Devletin ajanları halen Yeni Dünya Düzenini oluşturmak maksadıyla durmaksızın çalışmaktadırlar Üçüncü Dünya Savaşı çıkararak Tek Dünya Devletinin kurulması, tıpkı Birinci Dünya Savaşında Uluslar Ligi ve İkinci Dünya Savaşında Birleşmiş Milletleri kurmak gibi nihai hedefleridir.

SONUÇ

Bu aşağılık komplo hızla sona doğru yaklaşmaktadır. ABD ve Rusya yakınlaşması, Trump-Putin uzlaşması sonucunda daimi bir anlaşma ile sonuçlanacak mı? Veya bu ilişki, anlaşmazlık ve savaş yönünde daha fazla sabote mi edilecek? Trump ve Putin arasındaki oldukça kırılgan (veya belli belirsiz) olan yakınlaşma ile sağlanan iki ülke arasındaki huzur Derin Devletin oyunları ile bir anda bozulabilir. Bu nedenle, insanlığın geleceğini düşünen duyarlı insanların, sahte terör saldırılarını engellemek için karşı koymaları çok önemlidir.

Jet Yakıtı mı? İyi espriydi!

Günümüzde icra edilen sahte terör saldırılarının her biri, aslında Üçüncü Dünya Savaşını başlatmak üzere atılan adımlardır. Bu sahte terör operasyonlarının arkasındaki isim gerçekte kimdir? 2017 yılının geri kalan süresinde Rusya ile Birleşik Devletler arasındaki ilişkilerde birçok değişikliklere tanık olunacaktır. Küresel satranç tahtasında halen sürdürülen manevra ve hamleler, 21 Ağustos 2017 tarihinden itibaren şiddetli bir şekilde artacak ve şiddetlenecektir. 23 Eylül 2017 geldiğinde, bütün dünya sürdürülebilir barış taraftarlarının mı yoksa savaş kışkırtıcılarının mı kazandığını öğrenecektir.

Çevirenin Notu: Bu tarihte, bazı insanların iddiasına göre 7.000 yılda bir gerçekleşen bir olay gerçekleşecek ve güneş Başak Takımyıldızında (Virgo), ay aynı takımyıldızının ayaklarında, Venüs, Mars ve Merkür gezegenleri Başak Takımyıldızının sağ üstünde olacaktır.

 

7.000 yılda bir gerçekleşen olay 23 Eylül 2017

İncil – Revelation 12: Ve gökyüzünde büyük işaret göründü, güneş kıyafetli bir kadın, ayaklarının altında ay ve başında 12 yıldızdan oluşan bir taç ile ortaya çıktı. Hamileydi ve doğum sancıları ve doğumun verdiği acılar içinde inliyordu.

Bu nedenle,  Amerikan Derin Devletinin gerçek hain kimliği ve sinsi planlarını açığa çıkarmak hiç bu kadar önemli olmamıştır. Ancak bu şekilde küreselcilerin ellerinden iktidar alınacak ve Yeni Dünya Düzeni planları sonsuza dek engellenecektir.

Şu şekilde düşünün; eğer alternatif medya, 11 Eylül 2001 öncesinde, blog alemini 9/11 sahte bayrak terör saldırıları ile ilgili uyarılarla doldursaydı bu adamlar yine düğmeye basabilirler miydi? Ve Dünya Ticaret Merkezini yerle bir edip bu işten yakalarını kurtarabilirler miydi? CEVABI BİLİYORSUNUZ. O ZAMAN ÜZERİNİZE DÜŞENİ YAPIN VE BUNU VE BU TÜR YAZILARI YAYARAK HERKESİN BİLGİLENMESİNİ SAĞLAYIN!

Çevirenin Notları: sahte bayrak ve terör saldırıları zaman zaman imparatorlar tarafından iktidarlarını güçlendirmek maksadıyla kullanılan eski numaralardır. Modern çağda, savaş başlatmak veya çatışmaları genişletmek maksadıyla kullanılan birçok sahte bayrak operasyonu ve/veya terör saldırısı bulunmaktadır.

RMS Lusitania Yolcu Gemisi

RMS Lusitania gemisinin batırılması Amerika Birleşik Devletlerini Birinci Dünya Savaşının içine çekmek için düzenlenen bir sahte bayrak operasyonudur. Pearl Harbor’un bombalanması dahi Başkan Roosevelt’in Amerika’nın İkinci Dünya savaşına girmesi için destek oluşturmasında kullandığı bir hayalet saldırıdır.  Tonkin Körfezinde bir Amerikan gemisine yapılan sahta saldırı Vietnam Savaşının şiddetini artırmak maksadıyla kullanılmıştır.

Ve tarihte rastlanan belki de en büyük sahte bayrak operasyonu olan 9/11/2001 New York ve Washington D.C. saldırıları teröre karşı dünya çapında bir savaş başlatmak maksadıyla düzenlenmiştir.

Amerikan Derin Devleti çeşitli sahte bayrak operasyonları ve terör saldırıları kullanarak Üçüncü Dünya Savaşını başlatmak için kararlı olabilir. Biz insanlar ise, bu savaşı engellemek için çok daha kararlı olabiliriz.

Yazının orijinaline aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

http://beforeitsnews.com/politics/2017/06/biggest-false-flag
-operation-since-911-happening-right-now-2916870.html

 

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.