Site Rengi

Savunma | Havacılık | Teknoloji | Analiz | Politika

Sizin Demokrasinizi Sevsinler

Ercan Caner

Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin yanı sıra, uçak ve helikopter lisanslarına sahiptir. Türkiye Hava Sahası Yönetimi alanında doktora tez çalışmalarını sürdüren Caner’in İnsansız Hava Araçları (2014) ve Taarruz Helikopterleri (2015) konulu makaleleri yayımlanmıştır. 36 yılı kapsayan TSK, BM ve NATO deneyimlerine sahiptir.

Atinalılar: Pedofili ve Zihin Kontrolünün Beşiği

Sizin Demokrasinizi Sevsinler

Ercan Caner, Sun Savunma Net, 26 Kasım 2019


İmaj: Shutterstock

Sözüm ona demokrasinin beşiği olduğu iddia edilen Atina, Antik çağlarda, en mükemmel (!) zihin kontrolü tekniklerinin uygulandığı totaliter bir devlettir. Atinalıların sodomi esaslı zihin kontrolü, Britanya İmparatorluğu ve Birleşik Devletler dâhil, İlluminati için tarih boyunca bir model olmuştur.

Atina’da Antik çağlarda uygulanan sodomi esaslı beyin kontrolünde; vatandaşlığa ancak ergenliğe eriştikten yedi yıl sonra hak kazanılmaktadır. Fakat erkek bu yolla vatandaşlık hakkını kazandığında, tıpkı CIA’in MK-Ultra programında olduğu gibi, kendi iradesi kalmamakta, bütün bedeni ve bu nedenle bütün beyni ile ruhu da artık tamamen devlete ait olmaktadır.

Demokrasinin, antik çağlarda Atina’da doğduğu kabul edilmektedir. Birçok insan da gerçek ve temsili demokrasi için Atina modeline geri dönülmesi gerektiğini ifade etmektedir.

Bununla birlikte Atina’da halkın sadece %2’si etkili vatandaş statüsündedir. Birçok çalışan insan ya köledir ya da daha sık rastlandığı gibi misafir işçilerdir. Nüfusun tamamı 600.000’dir fakat bunların sadece 6.000’i oy verme ve kanunları tartışma yetkisine sahip vatandaşlardır.

Fakat ana nokta bu değildir. Vatandaş olabilmek için, Atinalı bir aileden gelinmiyor ise (sonradan bu şart yumuşatılarak diğer kentlerden zengin aileler ve şerefli vatandaşlar da dâhil edilmiştir) bir tür eğitim almak zorunludur. Atinalılar bu eğitim için ‘‘ago:ge’’ terimini kullanmışlardır fakat bu terim oldukça yanıltıcıdır.

Kaynak: Medium.com

 ‘‘Ago:ge’’ teriminin uygun tercümesi ‘‘başlatma’’, fiziksel ve cinsel anlamda ise ‘‘itme, içine girme’’ kelimeleridir. Yetişmiş çocuk, toplam olarak 7-8 yıl süren bir eğitim kapsamında devlet tarafından atanan bir yol göstericiye verilir ve bu eğitmen, çocuk başına gelenlere metanet gösterirken, günde iki kez ona anal cinsel birleşme uygular.

Devlet tarafından atanan aynı eğitmen çocuğun, jimnastik ve diğer çeşitli eğitim formlarını kapsayan askeri eğitiminden de sorumludur.

Cinsel açıdan çocuğa sahip olmanın maksadı ona yeni ve farklı zevkler ve heyecanlar tattırmak değildir. Çocuğa anal yoldan tecavüz etmenin hedefi; onun kişiliğini tahrip etmek ve devletin istediği kalıba sokmaktır. Eğitimin tamamlanmasından önce çocuğun başka birisiyle cinsel ilişkiye girmesi durumunda eğitim sona ermekte ve iyi vatandaş olma hayalleri de böylece suya düşmektedir.

Yazar Profili

Ercan Caner
Ercan Caner
Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin yanı sıra, uçak ve helikopter lisanslarına sahiptir.
Türkiye Hava Sahası Yönetimi alanında doktora tez çalışmalarını
sürdüren Caner’in İnsansız Hava Araçları (2014) ve Taarruz Helikopterleri
(2015) konulu makaleleri yayımlanmıştır. 36 yılı kapsayan TSK, BM ve NATO
deneyimlerine sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
Devamını oku:
Çoklu İHA Uçuş Simülasyon Yer Kontrol İstasyonu

Çoklu İHA Uçuş Simülasyon Yer Kontrol İstasyonu Yazarlar: Alberto Torres...

İtiraf Ediyorum

İtiraf Ediyorum MÜYESSER YILDIZ, Sincan 3 Nolu L Tipi Cezaevi...

Seçim Değerlendirmesi

  31 MART 1946 (+73) İSTANBUL MAHALLİ İDARELER SEÇİMİNİN DEĞERLENDİRMESİ...

Reis Yenildi

Reis yenildi… “Tecrübe yenmiş kazıkların toplamıdır”. Yediğimiz kazıkları iyi bilmezsek...

Türkiye ve S-400 Füze Sistemleri

Türkiye ve S-400 Füze Sistemleri Ercan Caner,  Sun Savunma Net,...

Kapat