Site Rengi

Savunma | Havacılık | Teknoloji | Analiz | Politika

Jill Biden ilk kocasına ihanet mi etti?

Başkanlık Mücadelesi Kızışıyor

Jill Biden ilk kocasına ihanet mi etti?

 

‘‘Biden’lerin ihanetine uğradım, Joe arkadaşımdı. Jill ise karımdı’’ Eski Koca Bill Stevenson

 

Yazar: Alana Goodman, WASHINGTON FREE BEACON, 22 Eylül 2020

Çeviren: Ercan Caner, Sun Savunma Net, 03 Ekim 2020


‘‘Jill Biden’s Ex-Husband Interviewed on Inside Edition’’ başlıklı video görüntülerinden alınan ekran görüntüsüdür. Joe Biden Jill’i ilk kez bu reklam afişinde görüp beğendiğini iddia etmektedir. Kaynak: Free Beacon

 

Jill Biden’in eski kocası Pazartesi günü Inside Edition televizyon haber dergisine verdiği demeçte; Joe Biden’in karısı Jill Biden ile tesadüfen tanıştığı hakkında yalan söylediğini ve 43 yıllık evliliklerinin aslında evlilik dışı bir ilişkiyle başladığını iddia etmiştir.

1970-1975 yılları arasında Jill Biden ile evli olan Bill Stevenson Inside Edition dergisine verdiği demeçte; Joe ile Jill Biden’i, Joe Biden’in Senato için ilk aday olduğu 1972 yılında tanıştırdığını anlatmıştır.

Joe Biden’in ilk Senato adaylığı esnasında bağış toplayan Stevenson Inside Edition’a verdiği demeçte; ‘‘Biden’lerin ihanetine uğradım, Joe arkadaşımdı. Jill ise karımdı’’ ifadelerini kullanmıştır.

Jill Biden’in eski kocası Stevenson, neden şimdi açıklama yaptığı sorusuna ise Biden’in insanları karakterleri konusunda eleştirmesinin her şeyi açıklama kararına etkisi olduğu yanıtını vermiştir.

Joe Biden ve ilk eşi Neilia oğulları Beau ve Hunter ile Joe’nin 30. Doğum günü pastasını keserken, Wilmington, Delaware, 20 Kasım 1972. Foto: Bettmann/Getty Images

 

Biden ise uzun süreden beri, o zamanlar mahalli bir manken olan Jill ile ilk eşi Neilia ve kızını kaybettiği trafik kazasından üç yıl sonra, erkek kardeşi Frank tanışmaları için bir randevu ayarladığı 1975 yılında tanıştığını iddia etmektedir. Başkan adayı Biden’e göre çift birlikte bir film izlemiş ve birbirlerine âşık olmuştur. İkili ilk tanışmalarından iki yıl sonra evlenmiştir. Fakat Stevenson bu hikâyeyi reddetmekte ve o zamanlar karısı olan Jill’i, 1972 yılında ikilinin ilk kez bir araya geldikleri Biden’lerin evine kendisinin götürdüğünü iddia etmektedir.

Stevenson Inside Edition dergisine; ‘‘1972 seçiminin hemen öncesinde Jill, Joe, Neilia ve ben Biden’lerin mutfağındaydık. Bunu nasıl unutursun?’’

Wilmington’da Stone Balloon adlı popüler bir bar işleten Stevenson, o Ağustos ayında Biden için bir bağış kampanyası düzenlediğini de iddia etmektedir.

Karısı Jill’in Joe Biden ile evlilik dışı bir ilişki yaşadığını ilk kez bir adamın yolda kendisini durdurup küçük çaplı bir trafik kazasında Jill’in arabasına verdiği hasarı ödemesini ve arabanın Jill tarafından değil Joe Biden tarafından sürüldüğünü söylemesi üzerine anladığını ifade etmektedir.

 Stevenson, karısının Joe Biden’in iki çocuğuna bebek bakıcılığı yapması gerektiğini söyleyerek kendisiyle Bruce Springsteen’e gitmeyi reddettiğinde de şüphelendiğini söylemektedir.

Stevenson, Jill ile çok geçmeden ayrıldıklarını ve kadının Biden ile evlenerek hayatına devam ettiğini iddia etmektedir.

Joe Biden’in sözcülerinden bir tanesi Jill Biden’in eski kocasının iddialarını yalanlamış ve Inside Edition dergisine iddiaların tamamen asılsız olduğunu ve yayımlanmak üzere olan bir kitabın satış reklamı olduğunu ifade etmiştir.

https://freebeacon.com/2020-election/jill-bidens-ex-husband-joe-lied-about-marriage-to-cover-up-infidelity/

 

Önceki Makale  Filipin Usulü Karantina

Yazar Profili

Ercan Caner
Ercan Caner
Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin yanı sıra, uçak ve helikopter lisanslarına sahiptir.
Türkiye Hava Sahası Yönetimi alanında doktora tez çalışmalarını
sürdüren Caner’in İnsansız Hava Araçları (2014) ve Taarruz Helikopterleri
(2015) konulu makaleleri yayımlanmıştır. 36 yılı kapsayan TSK, BM ve NATO
deneyimlerine sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
Devamını oku:
SAHTE SOSYAL MEDYA HABERLERİNE İNANMAYIN!

SAHTE SOSYAL MEDYA HABERLERİNE İNANMAYIN! PAKİSTAN: KUTSAL RAMAZAN AYINDA CAMİDE...

MICHAEL FLYNN & TÜRKİYE BAĞLANTISI

MICHAEL FLYNN & TÜRKİYE BAĞLANTISI Yazar: David L. Phillips, NYR...

Darbeci Yarbay Murat BOLAT’ın İfadesi

Darbeci Yarbay Murat BOLAT’ın İfadesi ‘‘Ben uzman bir pilot olduğumu...

Muhteşem Erdoğan’ın Megalomanisi

Muhteşem Erdoğan’ın Megalomanisi "Son 10 yıldır İran, Suriye, Hamas ve...

Bu Nasıl Mektup?

Bu Nasıl Mektup?   Kürtleri vururlar ise Türkiye’yi ekonomik olarak...

Kapat