Site Rengi

Savunma | Havacılık | Teknoloji | Analiz | Politika

Jeff Bezos’un Helikopter Tutkusu

Zengin Erkek Avcısı

Jeff Bezos’un Helikopter Tutkusu

 

Çalışanları tarafından hiç hata yapmayan ve dürüst bir lider olarak görülen ve helikopterlerden nefret ettiği bilinen 137 Milyar Dolarlık Adam’ın helikopterlere olan ani ilgisinin arkasında bir aşk ilişkisi mi yatıyor?

 

Ercan Caner, Sun Savunma Net, 12 Mayıs 2021

 

Uçak pilot lisansını 2011 yılında alan televizyon sunucusu olan Lauren Sanchez helikopter pilot lisansını da 2016 yılında alır, sunuculuktan ayrılır, Black Ops Aviation şirketini kurar ve havadan film çekimlerinde uzmanlaşır.

Yeni kariyeri onu oldukça yükseklere taşıyacaktır. Sanchez her ne kadar havacılık kariyerine 2011 yılında başlamış olsa da havacılık onun kanında vardır, Sanchez’in babası uçak yeniden yapım işi de yapan bir uçuş öğretmenidir.

Boşanmak üzere olduğu kocası Patrick Whitesell havacılıkla ilgilenmese de üç çocuğu da uçuş dersleri almıştır. Patrick ve Sanchez çiftinin iki çocukları vardır, Sanchez’in eski bir ilişkisinden (Amerikan Futbol Ligi oyuncusu Tony Gonzalez) de bir çocuğu bulunmaktadır.

Mart 2018’de verdiği bir röportajda Sanchez, onu havacılık sevgisini eğlence ile birleştirmeye iten nedenlerden bir tanesinin de havacılık alanında kadınların eksikliği olduğunu ifade etmiştir.

Servetinin 137 milyar dolar olduğu söylenen Jeff Bezos’un, dört çocuğunun annesi 25 yıllık eşinden boşandığını açıklamasının hemen ardından çıkan dedikodulara göre milyarder iş insanı, 13 yıllık kocasını boşamak üzere olan Laura Sanchez ile çıkmaktadır.

Zengin erkek avlama alanında kendisine özel bir ‘‘Sanchez Metodu’’ kullandığı iddia edilen haber spikeri, medya kişiliği, pilot ve aktris kahverengi gözlü, siyah saçlı ve dolgun dudaklarıyla öne çıkan Lauren Wendy Sanchez (Doğum: 19 Aralık 1969) 160 santimetre boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır. Fotoğraflar: Daily Mail.

Lauren Sanchez’in eski erkek arkadaşı Tony Gonzalez, kadının şimdi ayrı yaşadığı kocası Patrick Whitesell ile evlenmeden önce kendisiyle yeniden bir araya gelmek istediğini iddia etmiştir. Gonzalez; ‘‘Jeff Bezos onunla evlenmeyi düşünüyor ise ciddi şekilde aptal olmalı’’ açıklamasında da bulunmuştur. Dedikodulara göre Sanchez geçmişte; 2010 yılında bir kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Rory Markas, Amerikan futbol oyuncuları Tony Gonzalez ve Anthony Millers, Amerikalı beyzbol oyuncusu Derek Fisher, Amerikalı aktör Henry Simmons ile kısa süreli ilişkiler yaşamıştır.

Bu arada milyarder Jeff Bezos’tan 38 milyar dolar alarak boşanan Mackenzie ise İnternet üzerinden binlerce çıkma teklifi bombardımanına tutulmuş durumdadır.

Yazar Profili

Ercan Caner
Ercan Caner
Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinin yanı sıra, uçak ve helikopter lisanslarına sahiptir.
Türkiye Hava Sahası Yönetimi alanında doktora tez çalışmalarını
sürdüren Caner’in İnsansız Hava Araçları (2014) ve Taarruz Helikopterleri
(2015) konulu makaleleri yayımlanmıştır. 36 yılı kapsayan TSK, BM ve NATO
deneyimlerine sahiptir.
Önceki Makale  Havayolu Pilotlarının Sırları
SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
Devamını oku:
ABD Musul’u Geri Almak İçin Irak’a 600 Asker Daha Gönderiyor

Amerikan ve İngiliz askerleri Bağdat güneydoğusunda yer alan Basmaya üssünde,...

Bitkiler Birbirleri ile Konuşur mu?

Bitkiler Birbirleri ile Konuşur mu? Mısır fideleri üzerinde çalışan bilim...

İnsansız Hava Aracı Eğitimleri

  İnsansız Hava Aracı Eğitimleri   Ercan Caner, Sun Savunma...

Körelen Nesiller

Körelen Nesiller Hangi ülkenin, hangi yemeği ile doyacağınızı öğrenip beslenin,...

Fransa’dan Radikal Camilere Baskın

Siyasal İslam Ezilecek Fransa’dan Radikal Camilere Baskın Fransa içişleri bakanlığından...

Kapat