Site Rengi

Savunma | Havacılık | Teknoloji | Analiz | Politika

Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ?

 

Sorumlu Zekâlar Ortak Hareket Ederler…

 

Sun Savunma web sitesi; E. Kara Pilot Albay Ercan Caner tarafından kaleme alınan özgün makaleler ile yabancı kaynaklarda yayımlanan makale, araştırma yazıları, rapor ve analizlerin çevirilerini, tamamen bilgi vermek ve bir durumsal farkındalık yaratmak amacıyla yayımlayan, editörlüğünü Levent Kağan Türk’ün yaptığı tamamen amatör bir ruhla kurulan bir sitedir.

Bugün, hep birlikte hareket ettiğimiz, yazılarını sitemizde paylaşan E. Tümgeneral Naci Beştepe, E. Tuğgeneral Fatih Bengi, E. Albay Olay Salcan, E. Albay Alican Türk, E. Albay Murat Tulga, E. Albay Osman Başıbüyük, Atilla Aşçı ve zaman zaman yazıları ile bize destek veren konuk yazarlarımızla bugün çok daha güçlüyüz.

Savunma ve Havacılık Haber Sitesi

Güncel Savunma, Havacılık, Teknoloji, Güncel Politika, ​Analiz, Güncel Haber, Turizm ve Sağlık gibi haberleri bulacağınız Sun Savunma, merak ettiğiniz gelişmeleri en doğru ve tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşıyor.

Havacılık ve savunma haberlerini bulacağınız platformumuzda Suriye sınırındaki gelişmeler de yakından aktarılmaktadır. Yakın ülkelerdeki yeni silahlanma detaylarını bulabilirsiniz. Ayrıca diğer ülkelerle alakalı savunma araçlarına dair haber içerikleri de okuyabilirsiniz. Helikopter üretim, kaza/kırım, teknolojik gelişmeler, insansız hava araçları, savaş uçakları, makineli tüfekler ile ilgili makalelerimiz de bu kategoride yer almaktadır. Ayrıca nükleer gelişmeleri de sitemizden takip edebilirsiniz.

Savunma sistemlerinin bir bölümü de havacılık alanında yer almaktadır. En güçlü savunma/saldırı araçlarının yer aldığı hava araçları, ülkelerin savunmasında da büyük rol oynamaktadır. Türkiye ve Dünya gündemini oluşturan havacılık haberlerinden en yenilerini takip edeceğiniz akıcı bir bilgi detayı sizi bekliyor. Helikopter kazaları, düşen uçaklarla alakalı merak edilenler, uçaklarla alakalı meslek dallarının yaptığı etkinlikler gibi içerikleri sitemizde bulabilirsiniz. Teknik anlamda bilgi içeren makaleleri de bulacağınız sitemizde faydalı zaman geçirebilirsiniz. Teknoloji, sağlık, turizm kategorilerimizde de ilgi çekici ve faydalı içerikler bulabileceksiniz.

Önceki Makale  ‘‘Allahü Ekber’’ diye bağıran herkes vurulacak!

Alanında uzman kişiler tarafından kaleme alınan, sağlam temeller üzerine kurulu makaleleri bilginize sunuyoruz. Arzu eden okurlarımız sitedeki içerikleri çevreleriyle paylaşabilir ve daha çok kişiye ulaşılmasını sağlayabilir. Sitemizdeki özel çeviri haber ve makaleleri de değerlendirebilirsiniz.


Bizi desteklemeye devam edin.

Sun Savunma Haber’in yayın hayatına ara vermeden devam edebilmesi, daha fazla okuyucu kitlesine ulaşabilmesi ve geliştirmeye çalıştığı sosyal sorumluluk projelerini daha da büyütebilmesi için sizler de destek olun.

Yayın hayatımıza bağımsız bir şekilde devam etmek için hiçbir kamu kurum ve kuruluşundan maddi destek almıyoruz.

 

Nasıl destek olabilirsiniz?

1- Aşağıdaki Patreon hesabından tek seferde ya da aylık olarak dilediğiniz miktarda destekte bulunabilirsiniz.

 2– Destek olmak için info@sunsavunma.net e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

3- Reklam vermek için reklam@sunsavunma.net e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

4- İsminize düzenlenmiş Fidan Sertifikası gönderimi için bagis@sunsavunma.net adresinden iletişim adresinizi bize ulaştırmanız gerekmektedir.

 

Yazar Profili

Levent Kağan
Levent Kağan
Sun Savunma Haber sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
Devamını oku:
Bu Defa Çanlar, ABD İçin Çalıyor!

Bu Defa Çanlar, ABD İçin Çalıyor! Yazan: Berk ÖZER, USMER...

Birleşik Devletler Ulusal Güvenlik Danışmanı: Katar ve Türkiye Radikal İdeolojinin Yeni Sponsorlarıdır

Birleşik Devletler Ulusal Güvenlik Danışmanı: Katar ve Türkiye Radikal İdeolojinin...

ABD-Suudi Arabistan Ortak Bildirisi

ABD-Suudi Arabistan Ortak Bildirisi Yemen’deki acımasız ve gaddar savaş ne...

Asteğmen Kubilay’ın şehit edilmesinden günümüze ne değişti?

Asteğmen Kubilay’ın şehit edilmesinden günümüze ne değişti? Yazan: Osman Başıbüyük,...

Türkiye Rusya İlişkileri Yumuşuyor

Türkiye-Rusya ilişkileri Erdoğan’ın uçağı düşürdükleri için özür dilemesi sonrasında yumuşuyor....

Kapat