Site Rengi

Savunma | Havacılık | Teknoloji | Analiz | Politika

Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ?

 

Sorumlu Zekâlar Ortak Hareket Ederler…

 

Sun Savunma web sitesi; E. Kara Pilot Albay Ercan Caner tarafından kaleme alınan özgün makaleler ile yabancı kaynaklarda yayımlanan makale, araştırma yazıları, rapor ve analizlerin çevirilerini, tamamen bilgi vermek ve bir durumsal farkındalık yaratmak amacıyla yayımlayan, editörlüğünü Levent Kağan Türk’ün yaptığı tamamen amatör bir ruhla kurulan bir sitedir.

Bugün, hep birlikte hareket ettiğimiz, yazılarını sitemizde paylaşan E. Tümgeneral Naci Beştepe, E. Tuğgeneral Fatih Bengi, E. Albay Olay Salcan, E. Albay Alican Türk, E. Albay Murat Tulga, E. Albay Osman Başıbüyük, Atilla Aşçı, Berk Özer ve zaman zaman yazıları ile bize destek veren konuk yazarlarımızla bugün çok daha güçlüyüz.

Savunma ve Havacılık Haber Sitesi

Güncel Savunma, Havacılık, Teknoloji, Güncel Politika, ​Analiz, Güncel Haber, Turizm ve Sağlık gibi haberleri bulacağınız Sun Savunma, merak ettiğiniz gelişmeleri en doğru ve tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşıyor.

Havacılık ve savunma haberlerini bulacağınız platformumuzda Suriye sınırındaki gelişmeler de yakından aktarılmaktadır. Yakın ülkelerdeki yeni silahlanma detaylarını bulabilirsiniz. Ayrıca diğer ülkelerle alakalı savunma araçlarına dair haber içerikleri de okuyabilirsiniz. Helikopter üretim, kaza/kırım, teknolojik gelişmeler, insansız hava araçları, savaş uçakları, makineli tüfekler ile ilgili makalelerimiz de bu kategoride yer almaktadır. Ayrıca nükleer gelişmeleri de sitemizden takip edebilirsiniz.

Savunma sistemlerinin bir bölümü de havacılık alanında yer almaktadır. En güçlü savunma/saldırı araçlarının yer aldığı hava araçları, ülkelerin savunmasında da büyük rol oynamaktadır. Türkiye ve Dünya gündemini oluşturan havacılık haberlerinden en yenilerini takip edeceğiniz akıcı bir bilgi detayı sizi bekliyor. Helikopter kazaları, düşen uçaklarla alakalı merak edilenler, uçaklarla alakalı meslek dallarının yaptığı etkinlikler gibi içerikleri sitemizde bulabilirsiniz. Teknik anlamda bilgi içeren makaleleri de bulacağınız sitemizde faydalı zaman geçirebilirsiniz. Teknoloji, sağlık, turizm kategorilerimizde de ilgi çekici ve faydalı içerikler bulabileceksiniz.

Önceki Makale  RAKAMLARIN PRENSİ OLAN SIFIRIN İNANILMAZ MUCİZELERİ

Alanında uzman kişiler tarafından kaleme alınan, sağlam temeller üzerine kurulu makaleleri bilginize sunuyoruz. Arzu eden okurlarımız sitedeki içerikleri çevreleriyle paylaşabilir ve daha çok kişiye ulaşılmasını sağlayabilir. Sitemizdeki özel çeviri haber ve makaleleri de değerlendirebilirsiniz.


Bizi desteklemeye devam edin.

Sun Savunma Haber’in yayın hayatına ara vermeden devam edebilmesi, daha fazla okuyucu kitlesine ulaşabilmesi ve geliştirmeye çalıştığı sosyal sorumluluk projelerini daha da büyütebilmesi için sizler de destek olun.

Yayın hayatımıza bağımsız bir şekilde devam etmek için hiçbir kamu kurum ve kuruluşundan maddi destek almıyoruz.

 

Nasıl destek olabilirsiniz?

1- Aşağıdaki Patreon hesabından tek seferde ya da aylık olarak dilediğiniz miktarda destekte bulunabilirsiniz.

 2– Destek olmak için info@sunsavunma.net e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

3- Reklam vermek için reklam@sunsavunma.net e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

4- İsminize düzenlenmiş Fidan Sertifikası gönderimi için bagis@sunsavunma.net adresinden iletişim adresinizi bize ulaştırmanız gerekmektedir.

 

Yazar Profili

Levent Kağan
Levent Kağan
Sun Savunma Haber sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
Devamını oku:
Alman istihbaratı Türkiye askeri darbesinin arkasında Gülen’in olduğuna inanmıyor

Alman istihbaratı Türkiye askeri darbesinin arkasında Gülen’in olduğuna inanmıyor Çeviren:...

Assad Sonunda Kazandı mı?

 Assad Sonunda Kazandı mı?   Yazar: Zeina Karam, AP News,...

Suriye Arap Ordusuyla Sınırda İlk Çatışma mı?

Suriye İnsan Hakları Gözlem kuruluşunun bildirdiğine göre; Suriye ve Türk...

İsrail: Kudüs Kenti 3,000 Yıldır Yahudilerin Başkentidir

İsrail: Kudüs Kenti 3,000 Yıldır Yahudilerin Başkentidir. ABD’nin, Kudüs kentinin...

Caesar Suriye Sivil Halkı Koruma Yasası

Caesar Suriye Sivil Halkı Koruma Yasası Ercan Caner, Sun Savunma...

Kapat